ECOTONE www.https://www.ecotone.com.pl
Gdynia - os. Bernadowo 1D
Tel. 58 552 33 73, E-mail:

Oznaczenia produktów

Poniżej przedstawiamy Państwu opis kolorowych oznaczeń jakie stosujemy przy produktach dla lepszego przedstawienia naszej oferty.

Hit   Według naszych statystyki i obserwacji ten produkt sprzedaje się bardzo dobrze i jest godny polecenia. To oznaczenie przyznawane jest przez naszych pracowników a nie przez automatyczną statystykę, ale nie należy uznawać je jako stronnicze. Staramy się wskazać naszym klientom popularne produkty, godne zauważenia.

Nowość   To oznaczenie informuje, produkt od stosunkowo niedawna jest w sprzedaży. Nie znaczy to jednak, że od niedawna nasza firma go ma w ofercie lecz, że jest nowym produktem na rynku. Niektóre produkty mogą mieć to oznaczenie wiele tygodni ale dla innych kategorii produktów.

Promocja   Produkty tak oznaczone biorą udział w promocji. Może to być promocja polegająca na obniżce cenowej lub inna, dokładniej opisana na stronie danego produktu.

Wyprzedaż   W ten sposób oznaczamy produkty, które albo my albo dystrybutor lub producent wyprzedaje z magazynu. Oznaczając tak produkt nie twierdzimy, że mamy go w magazynie. Wyprzedaż może organizować dystrybutor pragnący sprzedać z magazynu np. ostatnią partię danego modelu.

Koniec modelu   Według informacji jakie uzyskaliśmy od dystrybutora lub producenta, ten produkt/model nie będzie już produkowany i nie należy liczyć na zbyt wiele szans jego powrotu do sprzedaży. Nie możemy jednak gwarantować, że producent po długiej przerwie dostarczy jeszcze jakąś partię towaru na rynek.