ECOTONE www.https://www.ecotone.com.pl
Gdynia ul. Stryjska 24
Tel. 58 552 33 73, E-mail:

TELEMETRIA GPS: Loggery GPS

Dowiedz się więcej

Logery GPS-UHF

Logery GPS-UHF to najmniejsze / najlżejsze urządzenia w naszej ofercie. Dzięki zastosowaniu radiowej transmisji danych, masa produkowanych logerów zaczyna się od 4-5g! Odczyt zgromadzonych danych oraz ustawienia pracy logera poprzez oprogramowanie PC (Windows) za pośrednictwem stacji bazowej. Idealne logery GPS do projektów prowadzonych na ptakach w trakcie sezony lęgowego lub na gatunkach posiadających stałe miejsca żerowiskowe / noclegowiska itp.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty urządzeń GPS-UHF na stronach ecotone-telemetry.com (LINK)

 

 

 

Logery GPS-GSM

Logery GPS-GSM to niezawodność pracy we wszystkich rejonach wraz ze zdalnym przesyłem danych i ustawień poprzez siec GSM za pomocą panelu użytkownika na dedykowanym serwerze Ecotone. Szczególnie polecane na gatunki migrujące lub takie, które nie posiadają stałych miejsc żerowiskowych / noclegowisk, a co za tym idzie zastosowanie transmisji radiowej UHF jest utrudnione. Dane zgromadzone w pamięci urządzenia (30 tyś rekordów) są przesyłane na serwer gdy pozwala na to zasięg sieci GSM. W przypadku gdy taka transmisja nie jest możliwa dane nie przepadają i są odsyłane przy pierwszej możliwej okazji.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty urządzeń GPS-GSM na stronach ecotone-telemetry.com (LINK)

 

Logery GPS-UHF-GSM

Logery GPS-UHF-GSM to idealne rozwiązanie na wszystkie gatunki na które możemy zastosować logery o masie od 25g. Dzięki podwójnej technologii przesyłania danych mamy możliwość gromadzenia dużej ilości danych w trakcie sezonu lęgowego poprzez transmisję UHF, a po rozpoczęciu wędrówki otrzymujemy dane poprzez sieć GSM. Logery wyposażone są w panele słoneczne, dzięki czemu logery te pracują nawet kilka lat!
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty urządzeń GPS-GSM-UHF na stronach ecotone-telemetry.com (LINK)

 

 

 

PEŁNA LISTA PRODUKTÓW NA STRONIE WWW.ECOTONE-TELEMETRY.COM

 

 
Liczba produktów: 1

Ecotone GPS-GSM account fee

  • Kod Produktu: GPS-GSM account fee 

GPS-GSM account fee - uzupełnienie konta użytkownika panelu o równowartość 10EUR (NETTO)

42 zł / 34.15 zł
brutto / netto
Zamów Dostępny